0911 20 90 70
sme dostupny 24/7

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Zafri je všetko čo potrebujete!

Prečo Zafri?

ZAFRI je slangové spojenie slov „za free“ teda zadarmo. Spoločnosť vznikla aby bola akousi doplnkovou službou pre klientov spoločnosti PROFI POISTENIE, s.r.o. a nielen pre nich, ale pre všetkých, ktorí sú poškodení pri dopravnej nehode a na istý čas sú v nepríjemnej situácii - nemotorizovaní.

s čím vám pomôžeme?

Vybavíme dokumentáciu pre poisťovňu, nahlásime poistnú udalosť 01

Každá poisťovňa má svoje tlačivá na nahlásenie poistnej udalosti. Je zložité orientovať sa v tom, ktoré kedy vyplniť a ako postupovať. My to urobíme za Vás.

Požičiame vám náhradné vozdilo 02

Ako poškodený v poistnej udalosti, teda ten, komu bola škoda spôsobená, máte nárok na náhradné vozidlo rovnakej alebo podobnej kategórie ako je Vaše. Denné nájomné nahradí za splnenia podmienok poisťovňa škodcu z jeho PZP.

Dotiahneme poistnú udalosť do úspešného konca 03

Vďaka dlhoročným skúsenostiam z oblasti poisťovníctva a riešenia poistných udalostí garantujeme, že urobíme maximum, aby boli všetky Vaše nároky poisťovňou nahradené a to nielen z titulu prenájmu vozidla, ale aby bola poistná udalosť vyriešená komplexne v čo najkratšom čase.

Naše odporúčanie

S nikým sa po poistnej udalosti bez fotodokumentácie a podpísaného záznamu o dopravnej nehode nedohadujte. Odfoťte si svoje poškodenie aj poškodenie druhého účastníka bez ohľadu na to, v akej pozícii v poistnej udalosti vystupujete. Tiež je dôležité mať riadne vyplnený a podpísaný záznam o dopravnej nehode, kde dolu svojom podpisom obe strany potvrdzujete, kto bol vinníkom a kto poškodeným.